Droga
do perfekcji.

souczek_video_play


Maciej Souczek

właściciel firmy


Piotr Gola

menadżer/kierownik hali


Magdalena Martyniak

doradca ds. obslugi klienta


Wojciech Souczek

starszy detailerBartłomiej Ruciński

młodszy detailer


Daniel Banaś

aplikator folii PPF


Maciej Głuszek

aplikator folii do szyb


Mariusz Jęczmiński

aplikator folii do zmiany koloruJako jedyni w województwie świętokrzyskim używamy najwyższej jakości powłoki firmy GENESIS

 • karolina gilon
  Magia jaką tworzą chłopaki z Souczek Detailing sprawia, że mam wrażenie jakby kupiła zupełnie nowe auto! Pełna profeska, dbałość o szczegóły. Nie mogłam się doczekać metamorfozy, a przerosło moje oczekiwania! Jaram się na maaaaaaxa! Szczerze wam polecam to prawdziwe Spa dla waszych bryk, moja nowa piękna Gigi zagości jeszcze nie raz w Waszych progach. Dzięki chłopaki! Jesteście najlepsi swoim fachu!
  Karolina Gilon
 • baron
  Moja E-coupe to prawdziwa gwiazda i jest dla mnie najważniejsza. Dzięki poleceniu udało się dotrzeć do firmy, która potrafi z autem zrobić dosłownie wszystko! Chcesz zmienić kolor? Nie ma sprawy! Na początek delikatnie - poproszę czarną satynę i karbonowe wstawki! Teraz mój Jack Sparrow robi furorę! Souczek Detailing, dzięki za wszystko i do zobaczenia niebawem, czekam na kolejne pozytywne zaskoczenie z nowym projektem. Jesteście niezawodni.
  Aleksander Milwiw-Baron
 • To, co Ci Panowie tworzą w studiu... Arcydzieło! Mój Mercedes oklejony folią z motywem kameleona był nie lada wyzwaniem, ale chłopaki dali radę! Tak trzymać! Jesteście najlepsi! Auto wygląda kozacki i nie mogę uwierzyć w to, że jeszcze wczoraj był koloru szarego, a dziś wróciłam do domu autem - petardą! Najlepsze studio do całkowitych metamorfoz. Do zobaczenia wkrótce!
  Blanka Lipińska
 • dawid kwiatkowski
  Auto nie do poznania - przeszło taką metamorfoze, że w życiu bym nie pomyślał, iż można zrobić takie cuda! Oklejenie auta w czarną satynę było strzałem w dziesiątkę! Rzetelna firma, po prostu! Fantastyczna obsługa i najlepsi profesjonaliści, którzy zadbali o każdy dosłownie szczegół, abym finalnie mógł wyjechać - wymarzonym w dzieciństwie - swoim batmobilem
  Dawid Kwiatkowski
+48 797 600 897GENESIS