Droga
do perfekcji.

souczek_video_play

Historia naszej firmy:

Jako jedyni w województwie świętokrzyskim używamy najwyższej jakości powłok firmy GENESIS

Dlaczego my?

Zaufaj SOUCZEK DETAILING!

 • karolina gilon
  Magia jaką tworzą chłopaki z Souczek Detailing sprawia, że mam wrażenie jakby kupiła zupełnie nowe auto! Pełna profeska, dbałość o szczegóły. Nie mogłam się doczekać metamorfozy, a przerosło moje oczekiwania! Jaram się na maaaaaaxa! Szczerze wam polecam to prawdziwe Spa dla waszych bryk, moja nowa piękna Gigi zagości jeszcze nie raz w Waszych progach. Dzięki chłopaki! Jesteście najlepsi swoim fachu!
  Karolina Gilon
 • baron
  Moja E-coupe to prawdziwa gwiazda i jest dla mnie najważniejsza. Dzięki poleceniu udało się dotrzeć do firmy, która potrafi z autem zrobić dosłownie wszystko! Chcesz zmienić kolor? Nie ma sprawy! Na początek delikatnie - poproszę czarną satynę i karbonowe wstawki! Teraz mój Jack Sparrow robi furorę! Souczek Detailing, dzięki za wszystko i do zobaczenia niebawem, czekam na kolejne pozytywne zaskoczenie z nowym projektem. Jesteście niezawodni.
  Aleksander Milwiw-Baron
 • To, co Ci Panowie tworzą w studiu... Arcydzieło! Mój Mercedes oklejony folią z motywem kameleona był nie lada wyzwaniem, ale chłopaki dali radę! Tak trzymać! Jesteście najlepsi! Auto wygląda kozacko i nie mogę uwierzyć w to, że jeszcze wczoraj był koloru szarego, a dziś wróciłam do domu autem - petardą! Najlepsze studio do całkowitych metamorfoz. Do zobaczenia wkrótce!
  Blanka Lipińska
 • dawid kwiatkowski
  Auto nie do poznania - przeszło taką metamorfoze, że w życiu bym nie pomyślał, iż można zrobić takie cuda! Oklejenie auta w czarną satynę było strzałem w dziesiątkę! Rzetelna firma, po prostu! Fantastyczna obsługa i najlepsi profesjonaliści, którzy zadbali o każdy dosłownie szczegół, abym finalnie mógł wyjechać - wymarzonym w dzieciństwie - swoim batmobilem
  Dawid Kwiatkowski